Zprostředkovávané služby

Ošetřující praktický lékař

Ordinace v domově probíhá každé pondělí v odpoledních hodinách, případně po domluvě s vedoucí zdravotního úseku. Klient má právo sjednat si službu s jiným lékařem.

Ošetřující zubní lékař

Návštěva klienta zubním lékařem v zařízení je možná po předchozí domluvě s vedoucí zdravotního úseku. Klient má právo sjednat si službu s jiným lékařem.

Pedikúra suchá pro imobilní klienty (ošetření = 100,- Kč)

Ošetření se řídí podle potřeb klientů. Obvykle jednou za 6 – 8 týdnů je poskytnuta pedikúra všem imobilním klientům souhlasícím s ošetřením. Tato pedikúra je obzvlášť vhodná pro diabetiky.

Pedikúra mokrá (ošetření = 120,- Kč)

Klienti jsou informováni o návštěvě pedikérky předem prostřednictvím vývěsky na nástěnkách. Pedikérka dochází obvykle jednou za 6 – 8 týdnů.

Kadeřnice (sestřih = 50,- Kč)

Stříhání klientů je domluveno na základě jejich zájmu. U potřebných klientů vhodnost termínu stříhání dojednává vedoucí přímé péče.

Zajištění nákupů dle potřeb klientů

Jednou za čtrnáct dní aktivizační pracovnice obchází klienty, aby sestavila nákupní seznam dle jejich přání. Následující den požadované věci nakoupí a klientům roznese. Vyúčtování provádí třetí den, po domluvě s klientem je platba za nákup provedena hotově či přes depozitní účet.

Prodej pečiva

Přímo před budovou nabízí čerstvé pečivo pojízdná pekárna. V pondělí, ve středu a v pátek
v 8:00 hodin, v úterý a ve čtvrtek v 7:30 hodin. Na požádání klientům nakupuje personál.

Služby duchovní

Mše Církve Římsko-katolické se konají ve společenské místnosti ve 2. patře jednou měsíčně, první nebo druhý týden v měsíci. Poté následují návštěvy imobilních klientů na pokojích.

 

Klienti mají právo domluvit si nabízené služby u jiného zprostředkovatele, než kterého nabízí naše zařízení.

Fakultativní služby

  • kopírování 1,- Kč / A4
  • doprava autem 10,- Kč / 1 km
  • pronájem společenské místnosti 50,- Kč/ 1 hod