Zákaz návštěv

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice ve Zlíně a z důvodu zvýšeného počtu onemocnění klientů i zaměstnanců je od středy 7. března 2018 do odvolání vyhlášen v DS Napajedla, p.o. ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

Prosíme návštěvy klientů, aby tento zákaz dodržely a tím ochránily zdraví své i svých příbuzných – našich klientů.

Děkujeme.

Důležité upozornění – omezení návštěv

Prosíme všechny návštěvy, které přicházejí do Domova pro seniory Napajedla p.o., aby nyní, v době chřipkové epidemie, nenavštěvovaly své blízké, pokud samy trpí příznaky chřipky nebo respiračního onemocnění.

Pokud by návštěvy toto nařízení nerespektovaly, vedení domova by bylo nuceno vydat zákaz návštěv, který od 26. ledna 2018 doporučuje Krajská hygienická stanice Zlínského kraje.

Děkujeme za pochopení.

Dopoledne s vařečkou

Ve čtvrtek 24. 8. jsme podruhé strávily s klientkami dopoledne s vařečkami v rukou a nachystaly pro všechny klienty další výbornou svačinu. Po úspěchu sladké dobroty z minulého týdne jsme upekly cuketovou buchtu.

Hudební odpoledne

V pondělí 21. 8. nás navštívila Jana Pospíšilová, studentka speciální pedagogiky a hudební výchovy, která nám svou hrou na flétnu, klavír a kytaru zpříjemnila odpolední kávu. Spolu s klienty jsme si zazpívali známé lidové písně, vychutnali si kávu a drobné občerstvení. Panovala dobrá nálada a klienti si odpoledne užili s úsměvem.

Dopoledne s vařečkou

V pátek 18. 8. jsme s klientkami poprvé připravovaly odpolední svačinu pro celý domov. Upekly jsme s dobrou náladou kakaový řez s tvarohovou náplní a jablečnou posypkou. Dobrou chuť všem!

Výtvarné odpoledne

Ve čtvrtek 10. 8. odpoledne jsme za pomoci dobrovolnice Monči s klientkami začaly pracovat na výrobě maxi „člověče, nezlob se“. Aktivně a s chutí se do malování vystřižených koleček značících herní plán zapojilo 7 klientek.