Domov pro seniory Napajedla

Volná místa

Hledáme kuchaře na dohodu o provedení práce

Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace přijme kuchaře/kuchařku na dohodu o provedení práce. Praxe v oboru vítána.

Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 605 162 181 pí. Menšíková.

Nástup možný ihned.

Přijmeme pracovníka na pozici

Pracovník v sociálních službách – přímá obslužnost

Požadujeme:

  • komunikační schopnosti,
  • kladný vztah k lidem, seniorům,
  • odolnost vůči stresu,
  • spolehlivost, pracovitost, flexibilitu,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost,
  • středoškolské vzdělání výhodou,
  • absolvování akreditovaného kurzu Pracovník v soc. službách výhodou.

Náplň práce:

  • zajišťování přímé obslužné péče o klienty,
  • podpora a rozvoj jejich soběstačnosti,
  • dle individuálních potřeb klienta, individuálního plánu a plánu péče.

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou s možností prodloužení,
  • nepřetržitý provoz,
  • směny: 6,15 – 18,15 h, 18,15 – 6,15 h.

Místo výkonu práce:

  • Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace, Husova 1165, 763 61 Napajedla

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní organizaci,
  • práci, která má smysl,
  • zaškolení a odbornou podporu,
  • další vzdělávání v oboru,
  • zaměstnanecké výhody.

Finanční ohodnocení:

  • v 5. platové třídě dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, v platovém rozpětí dle vnitřního platového předpisu organizace

+ příplatky za práci v nepřetržitém pracovním režimu.

Písemné přihlášky (včetně motivačního dopisu a stručného životopisu s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností) zasílejte na adresu:

Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace
Bc. Eva Kašpárková, vedoucí přímé obslužné péče
Husova 1165, 763 61 Napajedla
e-mail: vedouciprimepece@dsnapajedla.cz

Kariéra

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Červen studený - sedlák krčí rameny.

Pranostika na akt. den

Mokrý červen kazí celý rok.

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 6. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:4:42

Slunce zapadá:20:59

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14
1
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24
1
25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Rychlý kontakt

Domov pro seniory
Napajedla,

příspěvková organizace

Husova 1165
763 61 Napajedla

Svátek a výročí

Svátek má Adolf