Domov pro seniory Napajedla

Volná místa

Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace

Husova 1165, 763 61 Napajedla

Napajedla, 31. 10. 2022

Přijme pracovníka na pozici:

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Požadujeme

                     - vzdělání v oboru či delší praxe je výhodou,

- kladný vztah k lidem, seniorům,

- spolehlivost, pracovitost, flexibilitu,

- schopnost samostatné i týmové práce.

Náplň práce:         - příprava a vydávání stravy klientům organizace (4x denně),

- příprava dietní stravy, konečná úprava jídel.

Pracovní poměr:  - na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace, Husova 1165, 763 61 Napajedla.

Nabízíme:   - zaměstnání ve stabilní organizaci,

- práci, která má smysl,

- zaškolení a odbornou podporu,

- další vzdělávání v oboru,

- 5 týdnů dovolené,

- zaměstnanecké výhody (FKSP, aj.).

Finanční ohodnocení: v 5. platové třídě dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, v platovém rozpětí dle vnitřního platového předpisu organizaci + příplatky za práci v sobotu a neděli či ve svátek.

Písemné přihlášky (včetně stručného životopisu s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností) zasílejte na adresu:

Renata Menšíková, vedoucí stravovacího provozu,

tel.: 605 162 181 nebo 577 942 045,

email: skladni@dsnapajedla.czrenatamensik@seznam.cz

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU

Domov pro seniory Napajedla přijme pracovníka/pracovnici úklidu. Jedná se o dlouhodobou výpomoc při pracovních neschopnostech, dovolených a dalších absencích kmenových pracovnic organizace.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: paní Pavla Čablová, vedoucí zdravotního úseku, telefon 577 942 045, e-mail: vrchnisestra@dsnapajedla.cz

V Napajedlích 5. 10. 2022

                                                                                   Bc. David Libiger, ředitel organizace

Kariéra

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

Pranostika na akt. den

Studený prosinec se sněhem dá žito na každé výšině.

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 8. 12. 2022
slabý déšť 5 °C 2 °C
pátek 9. 12. déšť se sněhem 5/2 °C
sobota 10. 12. mírné sněžení 2/-2 °C
neděle 11. 12. sněžení -2/-7 °C

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:31

Slunce zapadá:15:52

Rychlý kontakt

Domov pro seniory
Napajedla,

příspěvková organizace

Adresa: Husova 1165
763 61 Napajedla

Telefon:

577 941 249

577 942 045

E-podatelna:

info@dsnapajedla.cz

Informace pro návštěvy

Návštěvy se řídí Návštěvním řádem.

Návštěvám doporučujeme nošení respirátoru. Pokud se necítíte dobře, návštěvu prosím odložte.

Při příchodu se prosím zapište do Knihy návštěv a při odchodu odepište.

Před vstupem si vždy vydezinfikujte ruce. Děkujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1